Красуні – саночниці з України провели тренування на олімпійській трасі

Олена Шхумова і Олена Стецьків випробували трек в Пхьончхані

Українки Олена Шхумова і Олена Стецьків провели перші тренування на олімпійській трасі в Пхенчхані. Жіночий змагання в санному спорті на Олімпіаді-2018 стартують 12 лютого, а медалі будуть розіграні за підсумками чотирьох заїздів – вдень у вівторок, 13 лютого.

Для 24-річної Олени Шхумовой Олімпіада в Південній Кореї стане другою в кар’єрі. Чотири роки тому в Сочі Олена зайняла 31-е місце. Тренування Шхумовой:

Для 23-річної Олени Стецьків це також буде друга Олімпіада, в Сочі дівчина фінішувала на 26-й позиції. Тренування Стецьків:

Змагання в цьому виді спорту пройдуть в Центрі санних видів спорту “Альпензія”, який вміщує 7000 глядачів (1000 сидячі / 6000 стоячі).

Обидві спортсменки претендують на звання міс олімпійської збірної України на Іграх-2018. У нашому опитуванні на вечір 7 лютого Олена Шхумова займає третє місце, а Олена Стецьків – дев’яте.

Відзначимо, що церемонія відкриття Олімпіади-2018 пройде вдень у п’ятницю. Вона розпочнеться о 20:00 за місцевим часом, тобто о 13:00 за Києвом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *