Приділіть увагу освіті та отриманню нових знань !

 

«У ситуації, що склалась, більше часу і уваги варто приділити своїй освіті і отриманню нових знань, – наголосив Сергій Бубка під час проведення в режимі відеконференції засідання Комісії НОК «Олімпійська освіта і культура» на чолі з Марією Булатовою – Адже здоров’я і знання – дві головні цінності.

Національний олімпійський комітет в цьому напрямку активно працює з атлетами, тренерами, спортивними фахівцями, щоб запропонувати додаткові можливості через онлайн платформу. Україна має славні традиції в спорті і необхідно, щоб через різноманітні освітні проєкти вони були продовжені і на базі цього досвіду зростало молоде освічене талановите покоління».

На порядку денному започаткування серії онлайн зустрічей зі спортсменами щодо поширення знань про історію олімпійського руху, особливостей харчування та психологічної підтримки на період карантину, організації вебінарів з підвищення кваліфікації для тренерів, видання олімпійської літератури, зокрема, книжок з унікальними історіями від легендарних спортсменів для дітей, розробки електронної олімпійської бібліотеки.

Комісією НОК «Олімпійська освіта і культура» визначено як стратегічне питання збереження і збагачення олімпійської спадщини, зокрема, формування олімпійського літопису, сприяння створенню музею олімпійської слави та можливих мобільних експозицій і виставок, які б охопили різні регіони країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *