Підсумки чемпіонату Ураїни з санного спорту на санкороликах серед юнаків та дівчат

Доброго дня шанувальники санного спорту !
Федерація санного спорту України вітає всіх спортсменів, тренерів та обслуговуючий персонал з якісним завершенням чемпіонату Ураїни з санного спорту на санкороликах серед юнаків та дівчат !
Не дивлячись на складні погодні умови (дощ та максимальна вологість повітря, що ніяк не сприяла якісному проведенню змагань на нашій єдиній в Україні дерев’яній трасі), важку епідеміологічну ситуацію загалом в країні, змагання відбулись на високому рівні. Не маємо травмованих спортсменів, а це найголовніше, маючи на увазі вік наймолодших санкарів, яким на момент старту виконалося не більше 9 років.
Подяка виконувачу обов’язків головного судді Гарцулі Тарасу Володимировичу, директору санної траси і секретарю змагань Малищику Анатолію Сергійовичу, всій суддівській колегії, які відмінно відпрацювали в екстранеординарних умовах !

Також хочеться подякувати нашим спонсорам, будівельній компанії “Вельт капітал” за посильну допомогу у фінансовій підтримці санної траси                      ( перераховано 10000 грн. на оренду траси для проведення вищезазначених змагань). А також завдяки цій компанії всі чемпіони та призери отримали пам’ятні призи у вигляді тренувальних футболок з логотипом компанії.

Сподіваємось, що співпраця Федерації санного спорту України і ТзОВ “ВЕЛЬТ КАПІТАЛ” буде виходити на ще більш потужний рівень !

А зараз  до вашої уваги технічні результати змагань !

Юнаки група А:

1.МАРЦІНОВСЬКИЙ ДАНИЇЛ(ЛЬВІВ)
2.ПИЛИПІВ ОЛЕГ – РОМАН(ЛЬВІВ)
3.СОХАЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР(КРЕМЕНЕЦЬ)

Дівчата група А:

1.ТУНИЦЬКА ЮЛІАННА(КРЕМЕНЕЦЬ)
2.ХИТРЕНКО НАТАША(КРЕМЕНЕЦЬ)
3.ШКРЕТ АННА( ЛЬВІВ)

Юнаки А-1

1.МИКИЄВИЧ ВАДИМ(ЛЬВІВ)
2.ТВЕРДОХЛІБ ОЛЕКСАНДР(КРЕМЕНЕЦЬ)
3.БАБУРА БОГДАН(ЛЬВІВ)

Дівчата А-1

1.КОВАЛЬ ВІКТОРІЯ(КРЕМЕНЕЦЬ)
2.МОХ ОЛЕКСАНДРА(ЛЬВІВ)
3.АНТОНЮК ВІКТОРІЯ (ЛЬВІВ)

Юнаки В

1.ПАНЧУК МАКСИМ(КРЕМЕНЕЦЬ)
2.ТУПИЙ МАКСИМ(ЛЬВІВ)
3.ШВЕД ВАДИМ(КРЕМЕНЕЦЬ)

Дівчата В

1.БОНДАРЕВСЬКА МАРІАННА(ЛЬВІВ)
2.ГУРНИК ОЛЬГА(КРЕМЕНЕЦЬ)
3.ФЕДОРЧУК ДАРИНА (КРЕМЕНЕЦЬ)

Юнаки С

1.ШЕВЧУК ІВАН(КРЕМЕНЕЦЬ)
2.ДІДИК БОГДАН(КРЕМЕНЕЦЬ)
3.ОЛЕЩЕНКО ОЛЕКСАНДР(ЛЬВІВ)

Дівчата С

1.ГАНІЧЕВА ЕЛІЗА
2.ВУС АНАСТАСІЯ(ЛЬВІВ)
3.НЕКОТЄНЄВА ДАРІЯ

Юнаки D

1.ПАНЧУК ОЛЕКСАНДР(КРЕМЕНЕЦЬ)
2.АНДРІЙЧИН АНДРІЙ(ЛЬВІВ)
3.ПЕНДЮК ІГОР – СТЕПАН(ЛЬВІВ)

Дівчата D

1.КОПАНСЬКА ХРИСТИНА(ЛЬВІВ)
2.СВІДРАК ДІАНА(ЛЬВІВ)
3.КОЗУБ ЮЛІЯ(ЛЬВІВ)

Керівництво федерації  санного спорту України зичить всім спортсменам, тренерам, суддям міцного здоров’я, наснаги на майбутні успіхи наших спортсменів.
Санний спорт в Україні стає потужнішим !

Вперед до олімпійських нагород !

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *