Вперше в сезоні шість санкарів зі Львова відібралися на Кубок світу в Оберхофі

   Сьогодні, 11 грудня, в німецькому Обергофі пройшов третій етап Кубка націй з санного спорту.

   Вперше в сезоні 2020-2021 усім шістьом санкарям зі Львова вдалося кваліфікуватися на етап Кубка світу, який пройде в Обергофі завтра і післязавтра, повідомляє Відділення НОК України у Львівській області на своїй сторінці у Facebook.

   На попередніх двох етапах (в австрійському Інсбруку та німецькому Альтенберзі) досвідчена Олена Стецків через різні причини не змогла відібратись на головний старт у Кубку світу. Цього разу вона пробилася – з 15-го місця. Інша львів’янка Олена Смага відібралася з 8-го місця.

   В одномісних санках серед чоловіків спортсмен з Тернопілля Андрій Мандзій зайняв 9-те місце, а львів’янин Андрій Дукач – 13-те. Вони теж успішно кваліфікувалися на Кубок світу. Як і двомісний чоловічий екіпаж Ігор Гой (Тернопільська область)/Ростислав Левкович (Львівська область) – з 7-го місця.

   Також на Кубку світу виступить екіпаж зі Львова Ігор Стахів/Андрій Лисецький – вони пройшли для виступу в групі найсильніших за рейтингом.

   Додамо, що старшим тренером нашої збірної є львів’янин Тарас Гарцула, допомагають йому також львів’яни Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *