Наші санкарі потрапили в топ – 10 на третьому етапі Кубка світу

12-13 грудня в німецькому Обергофі пройшов третій етап Кубка світу з санного спорту.

Вперше в сезоні 2020-2021 усім шістьом санкарям зі Львова вдалося кваліфікуватися на нього. Четверо відібралися через етап Кубка націй, який відбувся 11 грудня, а двомісний чоловічий екіпаж зі Львова Ігор Стахів/Андрій Лисецький пройшов за рейтингом, повідомляє на своїй сторінці у Facebook  Відділення НОК України у Львівській області

Традиційно, найуспішніше наші їдуть в командній естафеті. Цього разу українська збірна у складі львів’янки Олени Стецків, санкаря з Тернопільщини Андрія Мандзія і згадуваних Ігоря Стахіва/Андрія Лисецького посіла 9-те місце.

У змаганнях чоловічих двомісних екіпажів цей дует зайняв 14-те місце, а екіпаж Ігор Гой (Тернопільська область)/Ростислав Левкович (Львівська область) не фінішував.

В одномісних санках серед жінок Олена Стецків та Олена Смага стали, відповідно, 22-ю і 24-ю. А в одномісних санках серед чоловіків Андрій Мандзій і львів’янин Антон Дукач фінішували, відповідно, на 21-у і 26-у місцях.

Четвертий етап Кубка світу пройде вже наступного вікенду в німецькому Вінтенберзі.

Відзначимо, що старшим тренером нашої збірної є львів’янин Тарас Гарцула, допомагають йому також львів’яни Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *