Успішний виступ українських санкарів на Кубку націй у Вінтерберзі

Cьогодні в німецькому Вінтерберзі  завершився четвертий етап Кубка націй з санного спорту, який став найуспішнішим для нашим санкарів у сезоні 2020/2021.

В одномісних санках серед чоловіків Андрій Дукач посів друге місце (https://cutt.ly/vhZDKZP), лише на одну соту секунди відставши від Алєксандра Горбацевіча з РФ. Третє місце посів ще один спортсмен збірної України – представник Тернопільщини Андрій Мандзій, повідомляє  на своїй сторінці у Facebook Відділення НОК України у Львівській області

Обидва наші санкарі кваліфікувалися на етап Кубка світу, який пройде завтра і післязавтра у Вінтерберзі.

У змаганнях жінок в одномісних санках найкращий результат в сезоні в цій дисципліні показала Олена Смага, яка стала п’ятою. Олена Стецків фінішувала 14-ю. Обидві львів’янки кваліфікувалися на етап Кубка світу – він пройде 19-20 грудня у Вінтерберзі.

Також відібралися на Кубок світу два наші чоловічі екіпажі: Ігор Стахів/Андрій Лисецький – з шостого місця, а Ігор Гой (Тернопільщина)/Ростислав Левкович (Львівщина) – з 12-го.

Додамо, що старшим тренером нашої збірної є львів’янин Тарас Гарцула, допомагають йому також львів’яни Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів та зичимо їм подальших успішних виступів у наступних змагання !