Олена Стецьків: “Найголовніше на Олімпіаді-2022 – проїхати стабільно, рівно і без помилок”

Вже 6 лютого у Санно-бобслейному центрі Сяохайто розпочнуться змагання з санного спорту на XXIV зимових Олімпійських іграх – 2022 року в Китаї.

Цього дня медалі розіграють чоловіки в одномісних санях.

8 лютого визначаться переможці та призери серед жінок в одномісних санях.

9 лютого вступлять у боротьбу за медалі чоловічі екіпажі-двійки. І, врешті, 10 лютого відбудуться командні змагання – естафета.

Збірна України з санного спорту, яку очолює львів’янин Тарас Гарцула, на Іграх-2022 буде представлена шістьма спортсменами, четверо з яких представники Львівщини – Антон Дукач, Олена Стецків і двійка Ігор Стахів/Андрій Лисецький.

Учора наші олімпійці з Міжнародного аеропорту “Львів” взяли курс на Пекін.

Безпосередньо перед самим вильотом журналіст сайту Відділення НОК України у Львівській області Vasyl Tankevych поспілкувався із 27-річною Olena Stetskiv, для якої Олімпіада-2022 стане третьою у кар’єрі.

А розпочали інтерв’ю із чемпіонату Європи, який минулого вікенду пройшов у швейцарському Санкт-Моріці. Олена Стецків на континентальній першості посіла 19-те місце в індивідуальному заліку і разом з командою стала п’ятою в естафеті.

❓ Олено, задоволені показаними результатами в індивідуальному заліку і в естафеті у Санкт-Моріці?

❗️ Задоволена. Мені вдалося проїхати в індивідуальних змаганнях два хороших заїзди. Головне, що проїхала стабільно, без помилок. І в команді теж так вийшло. Ми стали п’ятими – задоволені цим результатом.

     ПРОДОВЖЕННЯ інтерв’ю читайте на сайті Відділення НОК України у Львівській області за посиланням:  https://www.noc.lviv.ua/novyny/32821

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *